zostań partnerem tego serwisu!

partnerzy

 

Zapraszam wszystkich  do współpracy z moim serwisem. Możliwości jest wiele, a każda chęć pomocy będzie mile widziana. Jeżeli poniższe informacje okażą się niewystarczające, proszę o kontakt poprzez e-mail:

p.studzinski@op.pl

Wydawcy pocztówek

Proszę o kontakt każdą, nawet najmniejszą firmę zajmującą się wydawaniem widokówek. Dzięki państwa pomocy ten projekt może nabrać nowego wymiaru. Tylko dzięki współpracy z wydawcami będzie możliwe jak najdokładniejsze uzupełnienie pocztówkowej mapy naszego kraju. W zamian za przesłane do mnie pocztówki (ilość określana indywidualnie w zależności od wielkości wydawnictwa i zasięgu geograficznego publikowanych widokówek) oferuję: umieszczenie banera firmowego wydawcy na stronie głównej lub/i na podstronach z poszczególnymi województwami, których dotyczy oferta wydawnicza firmy. Ponadto, baner firmowy znajdzie się na tej podstronie po lewej stronie (na białym polu).

Oferta jest o tyle atrakcyjna, że pozwala na promocję swoich produktów w niezwykle interesujący - innowacyjny - sposób i dotarcie do nowego grona odbiorców. Dodatkowo, istnieje spora szansa na interakcje z innymi kolekcjonerami (czyli fachowcami w tej dziedzinie!), którzy być może wniosą ciekawe uwagi odnoście publikowanych pocztówek, co pozwoli na podniesienie ich jakości w przyszłości. W końcu, z perspektywy wydawnictwa patrząc, uważam, że warto mieć swój wkład w ogólnopolski projekt promujący polską pocztówkę.

Z myślą o wydawcach i o ułatwieniu kontaktu na linii wydawca - kolekcjoner, mam w planach stworzenie działu "wydawcy", w którym każde polskie wydawnictwo będzie szeroko opisane, wraz historią i ofertą wydawniczą (przeszłą jak i współczesną), co będzie kolejną okazją do promocji. Zainteresowanych proszę o przesłanie informacji na temat firmy.

Media

Zaproszenie do współpracy kieruję również do wszelkiego rodzaju mediów: od stron internetowych począwszy - przez czasopisma - na telewizji skończywszy. Uważam, że negatywnej informacji (śmierć, ludzkie tragedie, klęski żywiołowe, afery polityczne), która dominuje w środkach masowego przekazu, należy częściej przeciwstawiać pozytywne strony życia człowieka. Kolekcjonowanie widokówek posiada wiele pozytywnych aspektów. Posunę się nawet do stwierdzenia, że pozwala ono na chwilę zapomnieć o problemach codziennego życia i stworzyć pole do marzeń i rozmyślań. Pocztówki uczą geografii, historii, kultury i architektury (by wymienić tylko kilka dziedzin), a ich zbieranie cierpliwości i wytrwałości w dążeniu do celu.

Wszystkich chętnych do przekazywania pozytywnych informacji zapraszam! Bardzo chętnie, w wyczerpujący sposób odpowiem na wszystkie pytania i dostarczę niezbędnych materiałów do ciekawego artykułu / reportażu. Partnerzy medialni mogą liczyć na eksponowanie loga na mojej stronie w umówionym miejscu, promując się jako medium przekazujące pozytywną informację.

Samorządy terytorialne

"Rzeczpospolita Polska na pocztówkach" to znakomite miejsce promocji dla Twojego miasta lub gminy! Jeśli jesteś przedstawicielem samorządu terytorialnego i chcesz zwrócić uwagę na swoją małą ojczyznę, to wyślij pocztówki pokazujące ją w całej okazałości wraz z odnośnikiem do samorządowej strony internetowej, do której link umieszczę na białym polu po lewej stronie i na postronie województwa, na terenie którego jest położona. Widokówki z Twojej miejscowości to znakomity pomysł na marketing i coraz więcej urzędów korzysta z tej formy reklamy.

Twórcy map

Wraz z rozwojem serwisu i gęstnieniem punktów na istniejących mapach, konieczna będzie ich rozbudowa. Może to być dla mnie bardzo trudne zadanie, dlatego wszelkie osoby i firmy zajmujące się tworzeniem map na potrzeby Internetu serdecznie zapraszam do współpracy. Uściślając, chodzi mi o większe mapy poszczególnych województw: mapy konturowe z zaznaczonymi terenami leśnymi i głównymi wodami (opcjonalnie mogą być też większe miasta). Taka mapa nie może mieć za dużo szczegółów, ponieważ będzie nieczytelna. Wierzę, że znajdą się osoby pragnące pomóc w rozbudowie serwisu. Proszę o kontakt w celu uzgodnienia szczegółów współpracy.

Osoby prywatne

Posiadasz niepotrzebne widokówki? Przywiozłeś je z wyjazdu kilka(naście) lat temu i leżą w szafce zapomniane? A może zbierałeś je kiedyś, ale przeszła Ci ochota? Nic straconego! Nie pozwól, żeby się zmarnowały. Skontaktuj się ze mną, jeśli chcesz, aby Twoje pocztówki trafiły w dobre ręce. Być może nie podoba Ci się pocztówka z Twojej miejscowości zamieszczona na tej stronie i chciał(a)byś przysłać mi lepszą? Nie wahaj się skontaktować ze mną.

Zapraszam też do wymiany linkami wszystkich twórców stron o tematyce pocztówkowej lub kolekcjonerskiej. Odnośniki do waszych stron znajdą się w dziale "linki", który będzie ulegał systematycznej rozbudowie.
 

 © 2008-2015 Piotr Studziński

Strona główna | Autor | Artykuły | Wymiana pocztówek | Partnerzy | Linki | Zagadnienia prawne.....